Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14202274


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Styczeń 2019Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz instytucje prowadzące działalność pożytku publicznego do konkursu FIO 2019. W tej edycji zaplanowano kwotę ok. 57 mln zł na dofinansowanie ponad 500 projektów.

pobierzdo góry

Zapraszamy zainteresowane osoby po odbiór bezpłatnych kalendarzy przygotowanych przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Dom Kultury w Przysusze zakończył realizację projektu pn. „Stworzenie sieci punktów informacyjnych na terenie Gminy i Miasta Przysucha”.

pobierzdo góry

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków w ramach Programu „Sport Wszystkich Dzieci” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

pobierzdo góry

Ogłoszony został nabór wniosków dla Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, który trwa do dnia 18 lutego 2019 roku. Kwota zaplanowana w ramach naboru wynosi 10 700 000,00 zł.

pobierzdo góry

Samorząd Województwa Mazowieckiego, mając na uwadze potrzebę promowania produktów żywnościowych wytwarzanych przez mazowieckich producentów żywności organizuje XII edycję Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2018.

pobierzdo góry

Jarmark „Przez życie z tradycją”, który odbył się w Wieniawie w miesiącu grudniu, był podsumowaniem projektu realizowanego w partnerstwie przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” i Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „Radomka”.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, którą kierujemy do mieszkańców z terenu gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa Wolanów, Zakrzew, położonych w obszarze działania Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych Na Ludową Nutę z Bieniędzic w minionym roku zrealizowało projekt zatytułowany „Gotowanie z kulturą i tradycją”, który otrzymał dofinansowanie w ramach programu grantowego LGD „Razem dla Radomki”

pobierzdo góry

Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu, wspólnie z Fundacją Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich oraz Instytutem Prawa i Społeczeństwa, zapraszają na dwudniowe szkolenie przeznaczone dla przedstawicieli organizacji pozarządowych: „Udział organizacji pozarządowych w konsultacjach publicznych”.

pobierzdo góry

Gmina Zakrzew zaprasza mieszkańców do udziału w szkoleniach dla osób dorosłych w ramach projektu „Ja w Internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych”.

pobierzdo góry

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił otwarty konkurs ofert, w którym na nabory przeznacza 2,7 mln złotych. Termin składania wniosków mija w dniu 12 lutego 2019 r.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Wolanowie w minionym roku zrealizowało projekt na który dostała wsparcie w ramach grantu LGD "Razem dla Radomki" w kwocie 7 370,00 zł.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zwraca się z zapytaniem o cenę zakupu dwóch szaf metalowych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do obejrzenia filmów, przedstawiających nagrania muzyków ziemi radomskiej, przygotowanej w ramach projektu pn. „Wiejscy Wirtuozi” dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

pobierzdo góry

Jeżeli chcą Państwo spróbować wyjątkowych potraw naszego regionu, tych tradycyjnych, ale również podanych w nowej odsłonie to polecamy lekturę „Smaków (nie)Zapomnianych”, przepisów na dania kuchni ziemi radomskiej i Mazowsza.

pobierzdo góry

„Integracja środowisk – środowiska głuchoniemych ze środowiskiem osób słyszących” to tytuł lokalnej inicjatywy (start-upu) realizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaźni”, w ramach dofinansowania w kwocie 1350,00 zł, przekazanego przez LGD.

pobierzdo góry

W Pogroszynie powstało miejsce do organizowania ognisk, wyposażone w palenisko i ławki w ramach dofinansowania w kwocie 1500,00 zł, dla projektu pn. „Skuteczni Menadżerowie Społeczni”

pobierzdo góry

W Kolonii Wawrzyszów zrealizowano projekt, w ramach którego doposażono wiejski plac rekreacyjny w stół i ławki, w ramach otrzymanego wsparcia w kwocie 1400,00, przekazanego przez LGD

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Skrzyńska” w 2018 roku zrealizowało projekt pn. Świąteczne obcowanie z kulturą, finansowany przez LGD dla projektu „Skuteczni Menadżerowie Społeczni”

pobierzdo góry

Fundacji Kawalerii Ochotniczej przy Stajni Carino w Gulinie zrealizowała w ramach start-upu projekt który otrzymał dofinansowanie w kwocie 1300,00 zł od LGD.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka