Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14202436


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Styczeń 2020Narodowe Centrum Kultury ogłosiło nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu EtnoPolska 2020. Program zakłada dofinansowanie zadań wzmacniających tożsamość kulturową i uczestnictwo w kulturze na poziomie lokalnym i regionalnym.

pobierzdo góry

Informujemy, iż z uwagi na awarię sieci telefonicznej w dniu 07.01.2020 r. mogą występować problemy z połączeniem się z Biurem LGD „Razem dla Radomki” pod numer stacjonarny 48 38 58 996.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy osoby uczestniczące w projekcie „Akademia Menadżerów NGO” na kolejne spotkania z zakresu przygotowywania wniosków o dofinansowanie, które odbędą się w Jastrzębi i w Przysusze.

pobierzdo góry

Przypominamy, że do 17 stycznia 2020 r. trwa konkurs nr 4/2020 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2020 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2020–2021.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w zakresie: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego, dla których przyznawane jest wsparcie w kwocie 50 000,00 zł.

pobierzdo góry

W ramach projektu LGD „Razem dla Radomki” pn. „Akademia Menadżerów NGO” wybrane do dofinansowania zostało 5 „małych inicjatyw, w tym zadanie Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet ze Skrzynna polegającego na rozwoju organizacji.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania pn. Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" informuje o zakończeniu postępowania przez Radę Stowarzyszenia w sprawie ponownej oceny wniosku 07/04/2019/RP (w celu dokonania korekty kryterium nr 9 Karty oceny wg kryteriów lokalnych)) .

pobierzdo góry

Do 24 stycznia 2020 r. można składać wnioski w ramach konkursu dotyczącego wzmacniania potencjału mazowieckich organizacji pozarządowych oraz budowania postaw aktywności obywatelskiej.

pobierzdo góry

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące ogłoszonego konkursu: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego, które zorganizowane zostanie w dniu 23.01.2020 r. o godz. 13.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Wolanowie.

pobierzdo góry

W ramach projektu „Akademia Menadżerów NGO” wybraliśmy do dofinansowania 5 małych inicjatyw, w tym projekt Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturowych na Ludową Nutę z Bieniędzic pt. „Muzycznie i tanecznie z Zespołem Śpiewaczym Bieniędzice”.

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych w Wieniawie.

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych w Marianowicach

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych w Bierwcach

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych w Skrzyńsku.

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych w Bieniędzicach.

pobierzdo góry

Prezentujemy film przygotowany przez uczestników projektu „Remix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” wspólnie z Panią Fotograf Marią Kosińską, podczas realizowanych warsztatów dziennikarsko reportażowych we Wrzosie.

pobierzdo góry

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące ogłoszonego konkursu: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego, które zorganizowane zostanie w dniu 23.01.2020 r. o godz. 13.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Wolanowie.

pobierzdo góry

Zapraszamy serdecznie w sobotę do Skrzyńska na warsztaty nauki przyśpiewek ludowych połączone z biesiadą przy muzyce Kapeli Andrzeja Malika.

pobierzdo góry

Zachęcamy do lektury specjalnego Biuletynu Informacyjnego, poświęconego realizacji inicjatyw na które LGD pozyskała wsparcie z projektów zewnętrznych. Warto nadmienić, iż w 2019 roku Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wygrało dotacje na realizację 10 projektów.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” poszukuje osoby do opracowania autorskiego materiału dydaktycznego do szkolenia e-learningowego – Podstawy prowadzenia działalności gospodarczej.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” poszukuje doradcy w zakresie współpracy z firmami w zakresie przeprowadzenia konsultacji z zakresu kreowania marki, , wdrażaniem nowych rozwiązań i wskazywaniem możliwości rozwoju firmy.

pobierzdo góry

Zapraszamy na spotkanie szkoleniowe dotyczące ogłoszonego konkursu: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego, które zorganizowane zostanie w dniu 05.02.2020 r. o godz. 11.00 w Domu Ludowym w Milejowicach.

pobierzdo góry

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił otwarty konkurs ofert, w którym na nabory przeznacza 2,7 mln złotych. Termin składania wniosków mija w dniu 17 lutego 2020 r.

pobierzdo góry

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z członkiniami Stowarzyszenia Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet ze Skrzynna oraz LGD "Razem dla Radomki" w programie Agrobiznes emitowanego na antenie Telewizji Polskiej.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka