Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14202414


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Wrzesień 201710 września w Jedlińsku, odbędzie się wyjątkowy koncert festiwalowy, podczas którego wystąpią: znany aktor – Maciej Zakościelny, Jakub Gąska - tenor, Robert Grudzień – organy.

pobierzdo góry

Do dnia 6 września 2017 r. (godz. 15.00) trwa nabór wniosków prowadzony przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach projektu grantowego pn. Aktywne Społeczeństwo. Inicjatywy na rzecz rozwoju społeczności lokalnej oraz wpływające na aktywizację grup defaworyzowanych.

pobierzdo góry

Informujemy, iż z uwagi na wzmożone zainteresowanie konsultacjami, oraz na zbliżający się termin zakończenia naboru - realizacja spotkań doradczych będzie możliwa po wcześniejszej rezerwacji terminu.

pobierzdo góry

Zbliżają się Powiatowo-Gminne Dożynki „Chwałowice 2017”, impreza odbędzie się w niedzielę, 10 września na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chwałowicach. W programie mnóstwo atrakcji. Gwiazdami dożynek będą Kabaret Młodych Panów oraz Zespół Piękni i Młodzi.

pobierzdo góry

W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 – Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje:

pobierzdo góry

W zawiązku z realizacją projektu dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 LGD poszukuje tutorów.

pobierzdo góry

Celem konkursu jest umożliwienie dzieciom i młodzieży z małych miasteczek i terenów wiejskich udziału w interesujących i rozwijających wyjazdach do instytucji kultury, połączonych z towarzyszącymi im cyklicznymi warsztatami edukacyjnymi.

pobierzdo góry

Od dnia 1 września 2017 r. obowiązuje zmieniona Księga wizualizacji znaku PROW 2014-2020 – opublikowana została na stronie MRiRWobowiązująca Beneficjentów działań realizowanych w ramach projektów LGD Razem dla Radomki

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do składania projektów na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 5 tys. do 40 tys. złotych w ramach konkursu grantowego.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do Bierwiec w gminie Jedlińsk na kolejną edycję Jarmarku Ludowego, podczas którego nie zabraknie folkowych rytmów, dziedzictwa kultury ludowej, świetnej atmosfery i zabawy do późnych godzin nocnych!

pobierzdo góry

Minister Sportu i Turystyki ogłosił dodatkowy nabór wniosków w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci”: "Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży". Oferty należy składać do 20 września 2017 r.

pobierzdo góry

Zarząd Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” informuje o zwołaniu Posiedzenia Rady Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, w związku z zakończonym w dniu 6 września 2017 r. naborem wniosków na realizację projektów grantowych.

pobierzdo góry

Celem konkursu jest wyłonienie i dofinansowanie najlepszych projektów realizowanych wspólnie przez partnerów z Polski oraz z co najmniej jednego z krajów objętych programem.

pobierzdo góry

Fundacja Banku Zachodniego ogłasza kolejną edycję konkursu grantowego: "Tu mieszkam, tu zmieniam", wnioski można składać do 30 września 2017 r.

pobierzdo góry

Już po raz szósty w Bierwcach (gm. Jedlińsk), a więc nawet można napisać że tradycyjnie, na początku września odbył się Jarmark Ludowy, na który tak jak w poprzednich latach zapraszało do wspólnej zabawy Stowarzyszenie Rozwoju wsi Bierwce i Okolic, Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” oraz Wójt gminy Jedlińsk.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone projektom grantowym, które odbędzei się 20 września w Jedlińsku.

pobierzdo góry

W niedzielę w Ludwikowie w gminie Jedlińsk odbędzie się już dziesiąte Święto Pieczonego Ziemniaka, na które zapraszają Wójt Gminy oraz Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej. Początek godz. 14.30.

pobierzdo góry

Black Sea Trust prowadzi nabór wniosków w programie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Europie Środkowo-Wschodniej. Polska jednym z priorytetów. Termin do 1 października.

pobierzdo góry

W zawiązku z realizacją projektu dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 LGD poszukuje trenerów do przeprowadzenia szkoleń stacjonarnych.

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do lektury 81 numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia "Razem dla Radomki", na łamach którego prezentujemy nasze działania oraz inicjatywy realizowane przez naszych partnerów oraz instytucje z terenu gmin tworzących naszą lokalną grupę działania.

pobierzdo góry

Informujemy o zakończeniu postępowania dotyczącego wyboru projektów wybranych do realizacji dla projektu grantowego LGD pt. Aktywne społeczeństwo. Inicjatywy na rzecz rozwoju społeczności lokalnej oraz wpływające na aktywizację grup defaworyzowanych

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” informuje o realizacji konkursu w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla projektu grantowego: Promocja i rozwój obszarów wiejskich.

pobierzdo góry

Zachęcamy Państwa do obejrzenia relacji z wizyty uczestników Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w Gospodarstwie Sadowniczym Państwa Bankiewicz, którzy w towarzystwie innych producentów produktów lokalnych uroczyście ugościli nietypowych gości.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do składania projektów na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 5 tys. do 40 tys. złotych w ramach konkursu grantowego.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" zaprasza do udziału w konkursie o Laury Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” na najlepsze produkty tradycyjne i lokalne Południowego Mazowsza. Celem konkursu jest kultywowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy o tradycjach kuchni regionalnej i lokalnej Południowego Mazowsza.

pobierzdo góry

Decyzją Zarządu Województwa Mazowieckiego ruszył właśnie nowy autorski konkurs Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich „Najaktywniejsze sołectwo Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich – Sukcesy widać po sąsiedzku”.

pobierzdo góry

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił VI nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego "Edukacja ekologiczna". Wnioski można składać do 27 grudnia 2017 r.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie warsztatowe poświęcone zakresowi przygotowania projektów grantowych, omówienia zasad wypełniania wniosków.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w najbliższy piątek 29 września o godzinie 12.00 w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze.

pobierzdo góry

Związek Gmin Radomka, Gmina i Miasto Przysucha zapraszają w najbliższą niedzielę 1 października na Festyn „Środowisko Przyjazne Pszczołom”, który odbędzie się w muszli koncertowej w parku miejskim w Przysusze przy ul. Warszawskiej 45.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka