Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14202354


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Wrzesień 2018W tym roku w Radomiu i Wsoli spotkać będzie można między innymi Ritę Gombrowicz, Zbigniewa Mikołejko, Adama Lipszyca, Annę Cieplak, Wiktora Zborowskiego, Irenę Jun, Mariusza Bonaszewskiego, Marcina Przybylskiego, Hannę Banaszak, Dorotę Miśkiewicz, Marka Napiórkowskiego, Lecha Janerkę oraz pisarzy nominowanych w tym roku do Nagrody i kapitułę, która spośród nich wybierze laureata.

pobierzdo góry

Starosta Powiatu Radomskiego oraz Wójt Gminy Wolanów zapraszają na Dożynki Powiatowo – Gminne, które odbędą się 9 września br. na terenie boiska przy Publicznej Szkole Podstawowej w Wolanowie.

pobierzdo góry

Za nami ósma edycja Jarmarku Ludowego w Bierwcach, wydarzenia współorganizowanego przez LGD "Razem dla Radomki" we współpracy z Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Wsi Bierwce i okolic.

pobierzdo góry

Wiejskie Wesele to inicjatywa zorganizowana przez Stowarzyszenie "Wrzosowisko" przy współpracy z Lokalną Grupą Działania "Razem dla Radomki" w dniu 1 września 2018 r. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w dniach 15 i 16 września 2018 r. wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego oraz Muzeum Wsi Radomskiej było gospodarzem stoiska wystawienniczego Mazowsza, promującego producentów, rolników i produkty tradycyjne z terenu naszych gmin.

pobierzdo góry

W najbliższą niedzielę Jarmark Ludowy po raz pierwszy zagości w Zbożennie. Podczas wydarzenia nie zabraknie folkowych rytmów, dziedzictwa kultury ludowej, świetnej atmosfery i zabawy do późnych godzin wieczornych.

pobierzdo góry

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anitą Dembińską–Gorzkowską oraz Edwardem Pawlikiem, z okazji premiery nowej książki pn. „Dembińscy z Przysuchy. Między Polską a Ameryką” finansowaną w ramach projektu grantowego LGD „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Warsztaty Terapii Zajęciowej „Pozytywni” to kolejna organizacja która w ramach projektu grantowego finansowanego przez LGD „Razem dla Radomki” zaplanowała wybudować altanę i przeprowadzić działania aktywizujące.

pobierzdo góry

Od 15 października do 13 listopada 2018 r. będzie można składać w oddziałach regionalnych ARiMR wnioski o przyznanie 100 tys. zł "Premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej". Pomoc taka jest finansowana z budżetu PROW 2014 - 2020, a tegoroczny nabór jest drugim z kolei przewidzianym dla całego kraju - poprzedni został przeprowadzony w 2017 roku.

pobierzdo góry

Za nami ostatni z Jarmarków, organizowanych przez LGD „Razem dla Radomki” w tym roku. Tym razem po raz pierwszy i zapewne nie ostatni gościliśmy w Zbożennie, gdzie wydarzenie przygotowaliśmy wspólnie z mieszkańcami oraz Urzędem Gminy i Miasta Przysucha.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” informuje o wynikach konkursu na lokalne inicjatywy społeczne, w ramach których wybraliśmy 7 grantów o łącznej kwocie 9000,00 zł.

pobierzdo góry

Już we wtorek zapraszamy na dwa bezpłatne spotkania warsztatowe z zakresu produkcji serów podpuszczkowych. Każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił jak serowar. Warsztaty poprowadzi utytułowany serowar z Żuław – Pan Krzysztof Jaworski.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka